TEL & KABLO MAKARALARI
Made in TÜRKİYE
HAKKIMIZDA

 1977 yılında enjeksiyon ürünleri konusunda faaliyet göstermeye başlayan ve özellikle sanayide yaygın olarak kullanılan plastik makaralar konusunda, ülkemiz ve yakın coğrafyada lider konumunda olan firmamız. 2005 yılında İstanbul / Hadımköy Arnavutköy ilçesinde 11.250 m2 kapalı alanda yeni tesis yatırımını tamamlamış ve 2010 yılında plastik resim çerçeveleri, mobilya ve dekorasyon profilleri üretimine de başlayarak hammadde konusundaki önemli “hazırlama” bilgi ve tecrübesi ile bu sektör içerisinde bölgesinde en hızlı büyüyen ve lider olmayı kendine hedef seçmiş bir firmadır.

 

Yıllar içerisinde edindiği tecrübe, etkin planlama, pazarlama ve satış hizmetleri ile son teknolojiyi ve trendleri sürekli takip eden ve etkin kullanan DAYI PLASTİK, plastik resim çerçeveleri üretimini; konusunda uzman kadrosu ve alt yapısı ile tüm süreçlerini müşteri odaklı yürütme anlayışıyla sürdürmektedir.

 

Kendi sektöründe ISO 9001 kalite sistem belgesini uzun yıllar önce alan DAYI PLASTİK, plastik resim çerçevelerini ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ile üretmektedir.

 

Firmamız müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda her çeşit plastik resim çerçevesi, mobilya ve dekorasyon profillerinin üretimini yapabilmektedir. Firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli özellikleri ise hammadde ve buna bağlı ürün kalitesi, çok hızlı teslimat süreleri ve güvenilirliğidir.

 

Sanatsal resim çerçeveleri üretiminde çeşitlilik ve müşterilerinin memnuniyetini en önemli ve ilk faktör olarak benimseyen DAYI PLASTİK; sektörün değerli firmalarının gerçek anlamda çözüm ortağıdır.